Вхід / Реєстрація

м.Житомир. Дисконти та знижки.
Допомога
Святослав Мостовий Консультації по сайту ZThata.com.ua
Номери телефонiв (063) 480-92-20
(067) 100-46-23
(0412) 46-46-23
Online-консультація
Соцмережі Дешевше


Оформлення замовлення на придбання купону

«ProfSport (Спортивне харчування)»

Ваше ім'я:
Контактний телефон:
Ваш коментар:

Будь-ласка, обов'язково вкажіть Ваше ім'я та телефон для зв'язку з Вами

Головна > Дешевше > ProfSport (Спортивне харчування)
ProfSport (Спортивне харчування)
Безстрокова пропозиція
5грн.
Придбати

Умови

Придбайте у нас знижку -5% від наших партнерів ProfSport (спортивне харчування) за 5 грн. та гарантовано скористайтесь нею при купівлі спортивного харчування.

 Спортивне харчування  - це препарати і харчові концентрати, розроблені для людей, що активно займаються спортом, і призначені для поліпшення спортивних показників: підвищення сили і витривалості, збільшення м'язової маси і т.д.

 Опт і роздріб харчування для спортменов: амінокислоти, протеїни, гейнери, креатин, жиросжигателі, вітаміни, енергетики, замінники харчування.

 

 Дуже часто початківці спортсмени лякаються терміна СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ або плутають спортивне харчування з фармакологічними препаратами, якими користуються професійні спортсмени.В дійсності, спортивне харчування  не має нічого спільного з допінгом і боятися нічого абсолютно. Спортивні добавки, по суті, є «концентрованої їжею», яка складається з тих же самих компонентів, що і звичайна, домашня їжа.

Переходьте за посиланням http://profsport.in.ua/ та дізнайтеся більше про наших партнерів.

Як придбати?

  • Натисніть кнопку "Купити знижку"
  • Вкажіть ваш контактний телефон
  • Наш менеджер зателефонує вам та домовиться про зустріч
  • У зручний для вас час менеджер зустрінеться з вами та передасть сертифікат.

Для придбання сертифікату зі знижкою, Ви також можете зателефонувати за контактними номерами телефонів:

(063) 480-92-20 (067) 100-46-23 (0412) 46-46-23 менеджер Святослав

Про компанію

ProfSport - молода команда, яка не тільки займається продажем спортивного харчування, але й приймає участь у розвитку спорту. Ми знаємо наскільки важлива підтримка для українських спортсменів. І щиро сподіваємося, що в найближчому майбутньому спортсменів достойно заохочуватимуть на державному рівні, що збільшить інтерес молоді до спорту.

Звичайно ж, не кожен прагне стати чемпіоном. Для багатьох спорт-це спосіб краще почуватися… не страждати синдромом «уявної широкої спини», а дійсно привертати  погляди рельєфними мязами… а для дівчат заняття спортом найкращий спосіб позбутися зайвої ваги і стати «фітоняшками»  з заздрісною фігурою.

Безперечно, спорт - це велика сила.  Але як для набору  маси, так і у втраті зайвої ваги на першому місті стоїть харчування.  Саме тут з’являємось ми! Зі всіми своїми банками,баночками, яскравими пакетиками…і більше того…відрами і відерцями!

Будемо раді Вам допомогти!!!​

Компанія знаходиться за адресою: м.Житомир вул. Хлібна 29