Житомирщина спортивна

Збірна команда Житомирської області посіла третє загальнокомандне місце на Чемпіонаті України з вільного козацкого бою, який протягом 9-10 січня проходив на Рівненщині. Наші спортсмени здобули 4 золотих, 4 срібних і 1 бронзову медалі. У змаганнях брали участь майже 200 учасників із 17 команд. Призерами змагань стали: 1 місце - Михайло Журавський (14-15 років; до 40кг); - Дмитро Лисюк (6-7 років; до 25 кг); - Денис Антонюк (10-11 років; до 45 кг); - Павло Згонніков (10-11 років; до 40 кг). 2 місце - Євген Рудницький (14-15 років; до 40 кг); - Артем Ващенко (10-11 років; 50+ кг); - Максим Козачок (12-13 років; до 50 кг); - Віктор Рудьковський (8-9 років; 45+). 3 місце - Володимир Цесар (14-15 років; до 50 кг). Загалом у змаганнях взяли участь майже 200 спортсменів, які представляли 17 команд.