Всі нюанси теплої підлоги

Всі нюанси теплої підлоги
Міф № 1: можна опалювати приміщення тільки теплими підлогами. Дивний оман, адже такого не стверджує жоден з виробників теплих підлог. Насправді, у теплої підлоги тільки одна функція – підтримувати комфортну температуру підлоги, не більше.

Міф № 2: включив підлогу і все, більше нічого не потрібно. Але цей міф відразу розвіюється, коли ви спробуєте походити по підлозі, нагрітого градусів до шістдесяти. Добре, якщо прислухавшись до фахівців, встановили датчик і термостат.

Міф № 3: можна робити теплу підлогу під будь-яке покриття. Навіть якщо ви купили спеціальний ламінат, призначений для укладання на теплу підлогу, уважно прочитайте інструкцію. А там написано, що різниця між температурами повітря в кімнаті і підлоги повинна бути в певних межах. Інакше вас здивує, що в якій-небудь прохолодний день його почне просто пучити.

Теплу підлогу можна, в принципі, встановити в будь-якому місці. Бажання бажанням, але чи буде це завжди раціонально? Є три випадки, коли тепла підлога найбільше затребувана.
Перший – це коли необхідно забезпечити комфорт в приміщенні великої площі. У цьому випадку тепла підлога дозволяє забезпечити оптимальний тепловий баланс.
Другий – це підлога у ванній кімнаті. Набагато приємніше ходити босоніж на теплому. Але в цьому випадку в наявності і ще один плюс. У ванних часто вже не бувають інші опалювальні прилади, тому гаряча ванна може парити. Тепла підлога нагріває повітря і вирішує цю проблему.
І третій випадок-це коли підлога конструктивно холодна. Це балкон, лоджія, в окремих випадках – передпокій. У нас немає іншого рішення в цих випадках, як тільки влаштувати теплу підлогу.

Система Orphus
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.