Вікі любить Землю

Вікі любить Землю
До кінця травня триває український етап найбільшого в світі щорічного фотоконкурсу на тему природи "Вікі любить Землю". Оскільки фотоконкурс проводить вікі-спільнота, то його метою є не лише отримання нових ілюстрацій для Вікіпедії, а й поширення вільних знань і медіа-контенту, доступних для всіх.
Український етап має велику кількість номінацій що оцінюють кількість і якість фото, переможці в яких отримають цінні призи, зокрема і по кожній з областей. Наразі після трьох тижнів конкурсу Житомирська область пасе задніх - в рамках конкурсу завантажено фото лише з десяти об'єктів природно-заповідного фонд.
Наприклад, Камінне Село — геологічний заказник місцевого значення, розташований на схід від села Рудня-Замисловицька Олевського району Житомирської області. Поліський Стоунхендж, як його вже встигли охрестити, являє собою десяток величезних кам’яних брил заввишки з будинок посеред лісу. Фото валунів та ще 9 пам`яток природи представляють Житомирщину на конкурсі. До завершення конкурсу ще 5 днів, встигніть показати більше природного надбання Поліського краю!

Система Orphus
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.