Монтаж пластикових плінтусів

Монтаж пластикових плінтусів
ЗАКЛАДАННЯ ПІД ПЛІНТУС КАБЕЛЮ

Часто при укладках плінтусів планують закладку кабелю. Для цього потрібно в процесі укладання плінтусу укласти в його пази кабель. При цьому необхідно проявити уважність, щоб кабель не був пошкоджений саморізами.
Якщо ж плінтуси вже укладені, а необхідно закласти кабель, то є можливість це виконати і після монтажу плінтусів.
В цьому випадку доведеться викрутити всі саморізи на 10 мм, закласти під плінтус кабель і вкрутити саморізи знову.
При такому способі кабель буде знаходитися зверху всіх саморізів і небезпека його пошкодження буде набагато нижчою. Місця входу кабелю в плінтус і виходу з нього потрібно акуратно вирізати гострим ножем, не пошкодивши сам плінтус.

ПРО ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ ШИРОКИХ ПІДЛОГОВИХ ПЛІНТУСІВ

Багато вважають за краще встановлювати у себе широкі підлогові пластикові плінтуси, які користуються великою популярністю і красиво виглядають у разі, коли на підлозі лежить лінолеум, ламінат або плитка.
У випадку, коли на підлозі укладений натуральний паркет, то краще підібрати інший вид плінтусів, щоб не зіпсувати інтер’єр.
У пластикових плінтусів багато різних переваг. Їх недорога вартість, простота в укладанні, стійкість до впливу вологи. А широкий плінтус може приховати шість каналів кабелю, що дуже важливо в сучасних квартирах з масою різних проводів і кабелів.
Але в кожній бочці меду є своя ложка дьогтю, і дійсно, крім перерахованих позитивних переваг, звичайно є і недоліки, які часом здаються досить істотними.
Наприклад, головний недолік цих плінтусів це те, що вони зроблені з пластику, вони штучні і деколи навіть токсичні. В квартирі пластик не дуже сприятливо впливає на здоров’я і перш ніж його встановлювати, треба добре все продумати і зважити.
Ще одним недоліком пластикових плінтусів є те, що вони самі по собі не цілісні, мають велику кількість різних сполучних елементів, що помітно в квартирі.
І ще є один важливий недолік пластикових плінтусів, який змушує від них відмовлятися. Це те, що при будь-якому дорогому ремонті, пластиковий плінтус однозначно здешевлює весь інтер’єр.

ПРО ОСОБЛИВОСТІ КРІПЛЕННЯ ПЛІНТУСІВ

Деякими виробниками пластикові плінтуси виготовляються з м’якими краями, завдяки чому плінтуси можуть дуже щільно прилягати до підлоги і стін.
Вирішуючи питання про те, як кріпити пластикові плінтуси потрібно ознайомитися з основними способами їх кріплення за допомогою: шурупів-дюбелів, спеціальних кліпсів або кліпсів-шин.
Для з’єднання частин плінтуса користуються спеціальними куточками і заглушками.

УСТАНОВКА ПЛАСТИКОВИХ ПЛІНТУСІВ

Як вже згадувалося раніше, монтаж пластикових плінтусів проводиться після остаточного вирівнювання, як стін, так і підлоги. Якщо все буде зроблено акуратно, то сам монтаж зовсім не доставить жодних незручностей або клопоту.
Всі стики вийдуть акуратними, а вигляд всієї конструкції буде радувати своєю презентабельністю, внаслідок застосування сучасних технологій по виготовленню деталей.
Установку краще всього почати з самої довгої стіни, щоб менше було потреб в обрізанні плінтусів, а отже, вийде економія в закупівлі матеріалу. Плінтус вставляється в кріпильні куточки до самого упору і потім монтується в стіну. Всю конструкцію закріплюють за допомогою шурупів, щільно притискаючи плінтуси до упорних планок при вставці в кутові сполучні елементи, щоб не залишалися зазори, тріщини і дірки.
Так потрібно, пересуваючись по периметру приміщення, встановити всі плінтуси і обрамити декоративними заглушками зовнішні і внутрішні кути. Внутрішні канали, що знаходяться в плінтусах, добре підходять для прокладки кабелів.
Монтаж підлогових плінтусів не представляє великої складності, і з цим цілком можна впоратися самостійно. Плінтуси кімнатам надають естетичний вигляд, дозволяють приховувати дроти і кабелі, стійкі до впливу вологи і добре миються.

Система Orphus
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.