Нагороди області на чемпіонаті з вуличного спорту

Дмитро Чаплінський з Новограда-Волинського став чемпіоном Вінницької області зі Street Workout Наш спортсмен завоював одразу три призових місця у відкритому чемпіонаті Вінницької області з вуличного спорту. «Було багато різних номінацій. Тож, я вирішив «рвати на повну» — виступати у кожній із них, доки вистачить сил», — поділився враженнями Дмитро. У підсумку спортсмен із Новограда став переможцем у номінації «Фрістайл». Справжня битва розгорнулася у змаганнях із віджимання від брусів із додатковою вагою — 48 кг. У фіналі Дмитро виконував вправу першим і віджався 19 разів. Проте його головний конкурент повторив цей результат. Тож, спортсменів запросили до додаткового підходу, в якому суперник Дмитра віджався на один раз більше… До того ж Дмитро Чаплінський посів третє місце у змаганнях із підтягування з додатковою вагою (+32 кг).