Блокчейн може змінити все в нерухомості?

Блокчейн може змінити все в нерухомості?
Тепер вже точно не вистачить пальців рук, щоб перелічити галузі, які обіцяє змінити блокчейн. Але є кілька, в які технологія привнесе найбільші зміни. Venture Beat пише, що блокчейн зможе зробити всі взаємодії з нерухомістю простішими й ефективнішими.
Один з плюсів технології – довіра, яку вона може забезпечити між учасниками угоди. Через це її впровадження активно прогнозується в галузях, де відбувається купівля і продаж чого завгодно. При купівлі нерухомості доводиться мати справу з великими сумами грошей, тому цінність довіри між учасниками угоди зростає. Але досі всі існуючі механізми не виключають фальсифікацій на тому чи іншому етапі.
Блокчейн зробить угоди з нерухомістю прозорими. Той, хто платить, отримає гарантію переходу права, а продавець – отримання грошей. Це стане можливим завдяки тому, що реєстр прав на нерухомість, механізми оплати і передачі грошей стануть базуватися на єдиній блокчейн-системі. При переході грошей, права в цій системі будуть автоматично передавати іншому учаснику угоди. Людський фактор стане мінімальним.
Є думка, що ринок нерухомості почне міняти свій вигляд з приходом технології. За аналогією з біткойнами можна буде продавати тисячну частину від свого майна – отримувати за нього гроші, коли це необхідно. Не обговорюються плюси і мінуси такого підходу, але перші компанії, які запланували це реалізувати, вже з’явилися в Великобританії – Brickvest і Property. Компанії хочуть зробити своєрідну біржу, на якій можна торгувати частинами квартир. Там же система визначатиме і фіксуватиме їх вартість.
За матеріалами hightech.fm.

Система Orphus
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.