Компанія Інтердизайн: ВАШІ МРІЇ - НАША РОБОТА

Компанія Інтердизайн: ВАШІ МРІЇ - НАША РОБОТА
З чого починається втілення мрії про новий дім? Звичайно, що з дизайн-проекту інтер'єру. Дизайн інтер'єру сьогодні стає все більш актуальним питанням, адже професіонали знають свою справу і створять затишок в кожному куточку вашого будинку. Фабрика інтер'єрних рішень Компанія "Інтердизайн" була створена в 2000 році. Вся робота компанії заснована на принципах європейських стандартів і сучасних підходів ведення бізнесу. Це в першу чергу відповідальність перед клієнтами та партнерами, зацікавленість у спільній справі кожного співробітника, ексклюзивність рішень, якість виконання, лояльне ставлення до клієнтів.

Компанія Інтердизайн: ВАШІ МРІЇ - НАША РОБОТА

Компанія Інтердизайн: ВАШІ МРІЇ - НАША РОБОТА
Інтердизайн - це компанія, яка пропонує авторські розробки у сфері дизайну, комплектації інтер'єрів, виробництва меблів та столярних виробів. Співпраця з кращими українськими і європейськими меблевими фабриками, а також виробниками освітлення, інтер'єрних предметів, і чудове знання потреб своїх клієнтів, дозволяє пропонувати комплекс послуг від розробки дизайну інтер'єру до його реалізації.

Компанія Інтердизайн: ВАШІ МРІЇ - НАША РОБОТА

Компанія Інтердизайн: ВАШІ МРІЇ - НАША РОБОТА

Інтердизайн - це професіонали, які створять витончений зовнішній вигляд, продумуючи кожен крок до найдрібніших деталей. Кожен клієнт зможе втілити свої мрії в реальність: кардинально змінити інтер'єр, надати йому оригінальності і неповторності. Для компанії не існує завдань, яких вони не можуть виконати. Їм під силу здійснити будь-яке замовлення.

Основний напрямок діяльності салону Інтердизайн - це розробка і реалізація інтер'єрів квартир і будинків, а також комерційних об'єктів - кафе, ресторанів, барів, офісів, шкіл. У компанії є позитивний досвід проектування ландшафтного дизайну.
Розробка інтер'єрів тісно пов'язана з предметним промисловим дизайном, тому багато предметів меблів проектуються за індивідуальним замовленням. Компанія не тільки розробляє, але і виробляє меблі на замовлення, а також інтер'єри. Головна мета команди - створення автентичних об'єктів, які зберігають гармонійні комунікативні зв'язки людини з навколишнім середовищем.

Ми постійно розвиваємося і вже зовсім скоро до Дня народження компанії Інтердизайн буде відкритий ще один салон. Ми запрошуємо до співпраці амбітних дизайнерів та архітекторів. Якщо Вас зацікавила пропозиція співпраці, звертайтеся на офіційні веб-сторінки компанії Інтердизайн або по телефону +38 067 410 18 07.

Компанія Інтердизайн: ВАШІ МРІЇ - НАША РОБОТА

На Дні народження салону в кожного гостя буде можливість ближче познайомитися з відомими світовими брендами, з якими тісно співпрацюють наші професіонали. А головне те, що на святі кожен гість отримає прекрасний настрій і подарунок.
Професійна команда ІНТЕРДИЗАЙН відповість на всі ваші запитання, наприклад, «Яким же є дизайн створений українським серцем? Чуттєвим, розумним, естетичним, функціональним, модним ...? »
Будемо раді бачити Вас на нашому Дні народження в нашому новому салоні «Інтердизайн. Студія дизайну інтер'єру ». Грандіозне відкриття відбудеться 27 липня в ТЦ Глобал.

Телефон - 067 410 18 07
Сайти: http://interdesign-shop.com.ua
http://interdesign.com.ua
Сторінка fb: https://www.facebook.com/interdesign.com.ua
Сторінка inst: https://www.instagram.com/interdesign_zt

Система Orphus
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.