Міська влада розпочне утеплювати фасади будинків Житомира

Міська влада розпочне утеплювати фасади будинків  Житомира
Під час перебування у Житомирі міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолія Близнюка на заводі ізоляційних матеріалів мер Житомира Володимир Дебоя вирішив похвалитись, що у Житомирі теж будуть займатись утепленням будинків на рівні міської влади.

- У цьому році ми заклали перші кошти на утеплення фасадів багатоповерхових житлових будинків, і саме базуючись з тієї позиції, що у нас є завод «Ізоват» та виконання бюджету дало можливість нам це зробити. Також мер заявив Близнюку, що міська влада почала встановлювати «модульні котельні» у двора центру міста та на Польовій. Разом з утепленням фасадів це має дати позитивний ефект у збереженні тепла.

Мінстр Близнюк уважно слухав, а потім запитав Дебоя:

- Скільки ти заклав коштів?- Ми заклали 1 мільйон, відповів йому Дебой.
- Ну за мільйон ти нічого не зробиш, - відповів меру міністр та почав пояснювати Дебою технологію утеплення будинків, підсумувавши у кінці, що потрібно як мінімум 5 мільйонів гривень для одного будинку. Тоді мешканці будинку зможуть економити як мінімум 50% енергії.

Тоді на допомогу підоспів губернатор Рижук, мовляв схема така: якщо місто виділяє 1 мільйон, то область дає 5 мільйонів.

Автор статьи: Сергій Харчук

Система Orphus
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.