На околицях Житомира будуватимуть притулок для тварин та басейн?

На околицях Житомира будуватимуть притулок для тварин та басейн?
Житомирському КАТП-0628 хочуть виділити ділянку землі біля міського звалища під будівництво притулку для тварин.

Це питання розглядалося на засіданні земельної комісії Житомирської міськради 22 березня.

У проекті відповідного рішення сесії комунальному автотранспортному підприємству 0628 пропонується дати дозвіл на складання проекту щодо відведення земельної ділянки розміром 0,3 га на вул.Андріївська, 29 під будівництва притулку для бездомних тварин. На комісії було озвучене прохання КАТП збільшити розмір ділянки до 0,6 га.

На думку члена комісії Володимира Михальцева, розмір ділянки збільшувати не доцільно, а краще залишити місце біля міського звалища для будівництва лінії по переробці сміття.

«За логікою там краще побудувати сміттєвий завод або хоча б лінію з переробки. Я вважаю, що територію біля мусорки краще використовувати по-іншому », - сказав Михалець.

Голова земельної комісії Микола Туфанов запропонував відкласти розгляд цього питання і доручити депутатам Володимиру Михальцеву і Сергію Колеснику вивчити ситуацію.

Депутати проголосували за те, щоб члени комісії виїхали на місце будівництва майбутнього притулку для тварин і озвучили свої висновки на погоджувальній раді перед сесією Житомирської міськради.

На комісії також розглядали питання про надання дозволу управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міськради на складання проекту щодо відведення земельної ділянки для будівництва басейну. Питання про виділення землі за адресою вул.Коростишівська, 3-а (біля Київського шосе, район Смоківка) був підтриманий земельною комісією.

Источник: Житомир.інфо

Система Orphus
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.