Чиновники не називають адреси недобудов, які будуть фінансуватися з держбюджету

Чиновники не називають адреси недобудов, які будуть фінансуватися з держбюджету
Рішення проблеми довгобудів і доступність житла для громадян України - завдання державної ваги, що визначають долю економіки країни і шляхи її ефективної модернізації.

Про це йшлося на засіданні Міжвідомчої комісії з розгляду пропозицій щодо формування переліку об'єктів житлового будівництва, на добудову (будівництво) яких або придбання житла в якому можуть спрямовуватися кошти з держбюджету, повідомляє 29 вересня прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Комісія розглянула понад 40 об'єктів незавершеного житлового будівництва і визначила ті, на які можуть бути спрямовані кошти в рамках Державної цільової соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла. Нагадаємо, це програма, за якою громадяни, які перебувають на обліку, як потребують поліпшення житлових умов, можуть скористатися можливістю державного співфінансування на умовах «30/70». При цьому третина коштів на придбання житла надає держава.

«В умовах світової фінансової кризи і спаду в будівельній галузі України з'явилися численні недобудовані житлові будинки. Спрямування коштів на їх добудову за програмою доступного житла вирішує відразу три проблеми: довгобудів, створення робочих місць у галузі та забезпечення житлом черговиків. Перелік об'єктів, які допущені до участі в програмі, буде незабаром опубліковано на веб-сайті Мінрегіонбуду в розділі «Будівництво / Державна підтримка», - йдеться в повідомленні.

Заступник голови Комісії - директор Департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва Олександр Непомнящий підкреслив, що в проекті держбюджету-2012 фінансування програми доступного житла істотно збільшено, що вимагає від всіх учасників цього процесу наполегливості та активності у вирішенні проблем громадян, галузі та економіки в цілому.

«Держава розуміє значення програми, і тому в проекті держбюджету 2012 року передбачено 200 мільйонів гривень - удвічі більше, ніж цього року. Крім того, тепер фінансування буде здійснюватися окремим рядком із загального фонду і розпорядником коштів визначено Мінрегіонбуд. Це відповідальність і великий обсяг роботи », - підкреслив Непомнящий.

Нагадаємо, що Державна цільова соціально-економічна програма будівництва (придбання) доступного житла розроблена відповідно до Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва».

До складу Міжвідомчої комісії входять експерти Минрегиона, представники Держфінпослуг, ГоловКРУ, МВС, Мінфіну, Мінекономіки, профспілкового комітету Асоціації молодіжних житлових комплексів, Державної архітектурно-будівельної інспекції, Держпідприємства «Спеціальна державна експертна організація - Центральна служба Україною державної будівельної експертизи» Мінрегіонбуду.

Источник: http://www.bagnet.org/

Система Orphus
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.