Як вибрати платикове вікно

Як вибрати платикове вікно
При виборі вікон у необізнаного людини виникає маса питань: які експлуатаційні властивості кращі, який профіль вибрати? Які двох, читрьох - камерні склопакети придбати? Звичайно, буде краще, якщо в процесі вибору ви будете керуватися порадами професіоналів. Проте, зовсім не зайве з'ясувати для себе, чим відрізняються металопластикові вікна один від одного.

Отже, на що потрібно звернути увагу? У першу чергу на профіль пластикового вікна. В дійсності, профіль - це основа майбутнього вікна, і коли йдеться про відмінності, довговічності, міцності вікна, то мається на увазі саме профіль. Профіль пластикового вікна повинен бути принаймні двокамерним, проте часто зустрічається і трьохкамерні. Камери - це повітряні подушки, розташовані по периметру рами, що дозволяють досягти прекрасної звуко і теплоізоляції. Вони можуть бути обладнані системою клімат контролю, яка добре підтримує повітрообмін і рівень вологості в приміщенні.

На сьогоднішній день великою популярністю користуються профілі Deceuninck, PROVEDAL, REHAU, KBE. Основні відмінності профілю пластикових вікон залежать безпосередньо від технологій, які застосовуються в процесі виробництва. Іншими словами, кожен виробник намагається запропонувати потенційному клієнтові свою модифікацію віконного профілю.

Сьогодні на ринку пластикових вікон представлені також п'ятикамерні вироби. Вони мають свої переваги: менш примхливі в установці, через помітну товщини істотно знижується ймовірність промерзання і появи конденсату. Враховуючи те, що саме від правильності монтажу більшою мірою залежать експлуатаційні характеристики майбутнього вікна - це вагомий фактор. Єдиний недолік - п'ятикамерних профілів ціна.

Наступна відмінність - фурнітура. Фурнітура - це система механічних віконних приладів, необхідних для забезпечення герметичного прилягання стулки до рами по всьому периметру, а також пристосувань, призначених для відкриття і закриття вікон - це різноманітні ручки, петлі, замки і т.п. Виробники якісних сучасних вікон висувають високі вимоги до фурнітури - вона повинна бути в першу чергу безпечною, стійкою до навантажень, зносостійкою.

Відмінність третє - склопакет. Склопакет - важливий елемент металопластикового вікна, який складається з герметично з'єднаного скла, між яким знаходиться розріджене повітря або аргон. Близько 80% пластикового вікна займає склопакет, який підбирається в залежності від призначення самих вікон. Зокрема, встановлюють різні пакети для виробничих і житлових приміщень. Кількість камер визначається метою, яку хоче досягти споживач. Однокамерні склопакети встановлюються в регіонах з теплим кліматом, також їх найчастіше використовують для скління балконів і лоджій. Дво і трикамерні склопакети застосовують у районах з більш суворим кліматом через високі показники теплосбереження.

Якщо ви шукаєте ПВХ вікна, Київ, як і будь-який інше місто, запропонує масу варіантів, і тут головне, на що потрібно звернути увагу - функціональні відмінності продукції. При виробництві сучасних вікон виробники пропонують два варіанти відкриття пластикового вікна - поворотне або відкидне. Перше - більш традиційне, і допускає відкриття стулки вікна в різні боки. Відкидний тип - дозволяє відхилити стулку у вертикальній площині, в такому положенні вікно можна прочинити на кілька сантиметрів або міліметрів. Така варіація актуальна в холодну пору року, коли потрібно лише трохи провітрити приміщення. Замовник може завжди замовити пластикові вікна, стулки яких відкриваються в потрібних напрямах, проте варто врахувати, що за додаткові способи відкриття потрібно буде доплатити (близько 10-30 у.о за один спосіб).

До того ж, до більшої частини пластикових вікон можливе встановлення додаткових атрибутів: москітні сітки, протизламні конструкції, жалюзі і т.п. Сьогодні виробники пластикових вікон пропонують новинку - систему клімат контролю, яка дозволить позбутися від протягів, що негативно позначаються на здоров'ї. Система клімат контролю робить можливим м'яко коригувати подачу свіжого повітря без протягів, забезпечує повітрообмін без пилу і бруду, автоматично зберігає ідеальний для вас клімат в приміщенні.

Источник: Корисні поради

Система Orphus
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.