Як підібрати колір підлоги і дверей

Як підібрати колір підлоги і дверей
Можна зробити якісний ремонт, але зіпсувати все враження від виконаної роботи яким-небудь, на перший погляд незначним штрихом. Досить часто таким штрихом може бути неправильно підібраний колір підлоги і дверей, а також ще і плінтусів. Давайте розберемося як не допускати такої помилки.

Підлога та двері. Підбираємо колір.

Перший і самий безпрограшний варіант, це підібрати двері того ж самого кольору що і підлогове покриття. Такий варіант відмінно підійде для кухні. Для прихожих він також хороший, особливо в тих прихожих, куди виходять відразу ж кілька дверей. При цьому всі двері слід встановлювати з однакового матеріалу і вже відповідно до їх тону слід підбирати підлогу в коридорі.

Якщо кімната у Вас невелика або вона постійно затемнена, де вікна виходять на схід чи на північ, підлогу і плінтуса, а дуже часто і меблі слід підбирати світлого, золотистого кольору, тоді кімната вже буде здаватися набагато більш сонячною і добре освітленою.

Інший спосіб підбирати підлогу та двері - це створити добре виражений контраст, який буде між цими двома елементами. Для підлоги можна вибрати колір темний, а от для двері вже світлий, або ж навпаки, підлога буде у Вас світла, а ось двері вже більш темними.

Меблі зазвичай підбирається виходячи з кольору дверей. Але тут слід враховувати, що контраст, який Ви створюєте між дверима та підлогою у Вас повинен вийти добре вираженим.

Підлога, двері і меблі в кімнаті повинні бути або теплих, або ж холодних кольорів - поєднання теплого з холодним виглядає просто жахливо. Також слід пам'ятати, якщо двері у Вас світлі, а покриття підлоги більш темне, то в кімнаті плінтуса потрібно буде підбирати виходячи з кольору дверей. Якщо ж у Вас все навпаки - тоді можна це зробити і під колір дверного полотна і під колір підлогового покриття.

І останнє, не потрібно ніколи використовувати три різні кольору для підлоги, двері і плінтусів. В цьому випадку кольорів повинно бути всього лише два і не більше. Якщо дотримуватися всіх цих правил, то навіть простенький ремонт буде виглядати дуже стильно і солідно.

Источник: Корисні поради

Система Orphus
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.