Що готують нам інноваційні технології?

Що готують нам інноваційні технології?
«Розумні» міста

Менш ніж через 10 років з'являться «розумні» міста, в яких всі системи будуть повністю автоматизовані. Витрата енергії, трафік і логістика — все буде під´єднано до глобальної мережі інтернету і буде управлятися за допомогою інноваційних технологій. Населення таких міст може перевищувати 50 тис. чоловік.
Втім, подібні технології вже починають впроваджуватися в наше життя: в одному з районів Львова з´являться смарт-сервіси, а в США створили ліхтар Totem з безліччю вбудованих функцій для зручності жителів мегаполісів.

Глобальна роботизація
Роботи вже давно застосовуються в різних сферах промисловості і навіть під час сортування сміття. Але в майбутньому вони з'являться й у сфері послуг. За оцінками, вже за 4 роки в США будуть працювати роботи-фармацевти. Також очікується, що 10% американських автомобілів стануть робомобілями, що зробить поїздки безпечнішими та екологічно чистішими.

Нові технології перепису населення
Через 6 років відбудеться революція в переписі населення: її замінить т.зв. технологія великих даних. Нові методи збору інформації спростяться завдяки доступності збору і роботи з даними.

Мобільні телефони-імпланти
Мобільні телефони-імпланти очікуються у продажу вже через 8 років. Ці пристрої будуть використовувати імпульси мозку замість звичайних голосових команд і відстежувати стан здоров'я свого власника.

Безкоштовний і необмежений доступ до сховищ даних
Безкоштовні сховища даних з необмеженим запасом пам'яті стануть доступними для 90% людей всього світу вже через 2 роки.

3D-принтер: друк авто, органів і потрібних товарів із магазину
Технологія 3D-принтерного друку розвивається швидкими кроками і незабаром добереться до автомобільної промисловості. Вже сьогодні деякі виробники машин використовують цю технологію для створення комплектувальних частин і прототипів. А стартап Local Motors незабаром почне виробляти легкові машини за допомогою принтера.

Також 3D-принтер може створити фрагменти органів і кісткові імпланти. За оцінками експертів, трансплантація надрукованих органів може початися вже через 7 років.
З моменту створення 3D-принтери стали потужнішими і зручнішими навіть для звичайних людей. Всього за 3 роки попит на ці пристрої серед населення зріс на 68%. Тому не дивно, якщо в недалекому майбутньому ми самі зможемо друкувати потрібні нам товари.

Повсюдний інтернет
До 2022 року майже всі речі будуть під’єднані до інтернету: від тротуару до одягу та лінз. Сприяти цьому буде дедалі більша обчислювальна потужність датчиків та їхня низька вартість.

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.