Все про утеплення вікон

Все про утеплення вікон
Більше половини тепла "випаровується" з приміщення через вікна, значить, їх потрібно утеплити в першу чергу. Термін їх служби віконних рам, як правило, не перевищує десять років, але в наших будинках рами, як правило, коштують значно довше. Дерево від вогкості розсихається, з'являються щілини. Які існують варіанти вирішення цієї проблеми?

Спосіб перший - дідівський. Можна утеплити вікна старим перевіреним способом - за допомогою спеціальної стрічки для обклеювання. Безсумнівний плюс - дешевизна. Мінуси - неможливо відкрити вікна, навесні стрічку доводиться буквально віддирати, що не кращим чином позначається на зовнішньому вигляді вікон.

Спосіб другий - радикальний. Не гріють вікна - їх можна просто поміняти на нові, тим самим забезпечивши тепло-і шумоізоляцію в приміщенні на 40 років (саме такий термін служби гарантує більшість виробників). Ціна залежить від розмірів вікна, кількості стулок, видів відкривання і, звичайно, від матеріалів (найдешевший варіант - пластикові вікна, один з найдорожчих - дерево-алюмінієві). Установка нових вікон може відчутно позначитися на сімейному бюджеті: в середньому воно обійдеться від $ 150 до 600 за одне вікно, додайте до цього ще 10% за установку - виходить зовсім недешеве задоволення!

Спосіб третій - раціональний. Не так давно з'явилися технології, за допомогою яких старих вікон можна надати властивості склопакетів. Однією з них є пазовий варіант утеплення: в деревину врізаються ущільнювачі з холодостійка гуми, одночасно підганяються стулки і замки, а стекла по периметру обробляються силіконовим герметиком. Тепловтрати при цьому зменшаться на 30%, транспортний шум - в два рази. Про протяги можна буде забути, так само як і про необхідність щорічно заклеювати вікна. Витрати на утеплення вікон таким способом в 6-10 разів менше в порівнянні із заміною вікон на нові.

Спосіб четвертий - просунутий. Щоб запобігти витоку дорогоцінного тепла, можна завісити вікна щільними шторами або навіть ковдрами. А можна обклеїти скла спеціальною плівкою PVI з металевим напиленням: вона має здатність відображати інфрачервоні промені, що дозволить зменшити тепловтрати взимку на 20-65%, а в літній жаркий час - уникнути перегріву приміщення.

Плівки PVI активно використовуються при будівництві сучасних архітектурних споруд, таких, як бізнес-центри, а й у звичайних житлових будинках з вікнами не першої молодості їм знайшлося застосування. Утеплення таким способом середнього вікна площею 1,2 кв.м. обійдеться приблизно в $ 22.

Вибір за вами - мерзнути і возити обігрівач за собою по всій квартирі або ж із задоволенням слухати потріскування морозу за утепленим вікном!

Источник: http://www.nedv.kiev.ua/

Система Orphus
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.