ПР: На Житомирщині запроваджують інноваційні технології у сільському господарстві

За ініціативи обласної державної адміністрації, головного управління агропромислового розвитку, корпорації «Укрзооветпромпостач», Міжвідомчого науково-технологічного центру НАН України «Агробіотех» на базі Житомирського національного агроекологічного університету 10 листопада відбулася науково-практична конференція на тему «Запровадження інноваційних технологій у тваринництві та рослинництві». В її роботі взяв участь голова обласної державної адміністрації, голова обласної організації Партії регіоінв Сергій Рижук. На конференцію були запрошені майбутні випускники аграрного вузу.

Звертаючись саме до студентської молоді, голова облдержадміністрації у своєму виступі зазначив, що Президент України Віктор Янукович покладає на молодь великі надії в питанні відновлення аграрної галузі, відродження українського села. Здобуті молодими людьми знання разом з досвідом аграріїв, науковців забезпечать у майбутньому гарний результат у аграрному господарстві.

В області приділяється велика увага впровадженню інноваційних технологій в аграрну галузь для підвищення конкурентоспроможності сільськогосподарського виробництва. Сергій Рижук підкреслив особливу роль інноваційних технологій як засобу підвищення ефективності виробництва продукції.

З метою активізації інноваційних процесів у квітні 2010 року було утворено Демонстраційний центр інноваційного розвитку області, який і на сьогодні залишається єдиним в Україні. Основними напрямками діяльності центру є презентація науково-дослідного, інвестиційного потенціалу області, проведення круглих столів та семінарів на теми інвестиційно-інноваційного розвитку, ділових зустрічей з іноземними інвесторами.

Щодо впровадження інновацій в галузі АПК, то основну увагу слід зосередити на нових високопродуктивних сортах і гібридиах сільськогосподарських культур, породах сільськогосподарських тварин, екологічно безпечних засобах захисту рослин від хвороб і шкідників, ефективних ветеринарних лікарських препаратах, нових видах сільськогосподарської техніки, прогресивних технологіях виробництва, переробки, збереження сільськогосподарської продукції та забезпечення її якості, безпеки, сертифікації та стандартизації.

Очільник області повідомив, що за рік на Житомирщині створено 8 фермерських господарств, в яких запроваджується органічне землеробство і тваринництво. За органічним виробництвом наше майбутнє, впевнений Сергій Рижук, воно створює базу для ефективного господарювання, зміцнює економіку. Прикладом впровадження інноваційних технологій очільник області назвав вирощування в області ріпаку, ідеально вигідного для економіки. Ріпак – це сировина для біодизельного пального, з цієї культури виготовляють ще 17 видів продукції.

„Беріться за справу, організовуйте, ставайте господарями на своїй землі, а ми будемо вам допомагати”, - виголосив очільник області побажання майбутнім аграріям Житомирщини.

Із сучасними розробками в аграрній галузі присутніх на конференції ознайомили науковці. Зокрема кандидат ветеринарних наук, заслужений працівник сільського господарства України, почесний академік УААН Павло Достоєвський розповів про застосування інноваційних технологій в годівлі тварин і птиці з метою отримання якісних і конкурентоспроможних продуктів тваринництва.

Прес-служба Житомирської обласної організації Партії регіонів


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.