Житомирська Партія регіонів вітає збірну команду України

27.06-01.07.2012 року у м. Хельсінкі (Фінляндія) відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики. Збірна команда України посіла четверте загальнокомандне місце, здобувши сімнадцять медалей різного ґатунку.

Це найкращий показник за всі роки існування незалежної України. В зазначених змаганнях приймала участь вихованка обласної школи вищої спортивної майстерності, наша землячка Людмила Коваленко на дистанції 5000 тисяч метрів вона здобула срібну медаль показавши один з найкращих результатів сезону в світі.

Житомирський обласний осередок Партії регіонів вітає збірну команду України до складу якої входить Людмила. Бажаємо подальших успіхів та вдалих виступів на ХХХ Олімпійських іграх в Лондоні.

Джерело статті: RuporZT