Перемоги житомирських легкоатлетів

Житомирська команда легкоатлетів посіла третє місце серед 26 областей на Кубку України. Наші спортсмени завоювали 10 золотих, 4 срібних та 2 бронзових медалі. Володаркою кубку України у приміщенні стала Тамара Стасюк (Чернов А.І. С, СДЮСШОР), яка виграла спортивну ходьбу на 3000 метрів. Ще одна наша легкоатлетка - Наталія Концевич (Чернови В.І. та А.І., ОШВСМ) на тій же дистанції стала третьою з результатом. Золото в бігу на 400 метрів дісталося і Назарію Дзюбенку (Зорнік В.Р., Курач А.В. ОШВСМ). Цікавим вийшло протистояння у бігу на 400 метрів серед жінок між житомирянкою Юлією Олішевською та Ольгою Земляк. Виграла Олішевська – 54,09 проти 54,22 (особистий норматив на чемпіонат світу складає 53,15).
Золото на 800 метрівці у чоловіків завоював житомирянин Роман Ярко (Нікітіни А.В.,Н.М. ОШВСМ). Також житомиряни виграли естафетний біг 4*400 метрів. Перемогу нашій команді принесли Роман Ярко, Максим Костічев, Назарій Дзюбенко та Андрій Острогляд. Срібло в спортивній ходьбі на 5000 метрів виборов житомирянин Олексій Білорус (Малівський А.А., Єдинач С.М., СДЮСШОР). Бронзу в бігу на 2000 метрів з/п виграв Віктор Косянчук (Даниленко О.Л., ОШВСМ). Нагадаємо, що золота і срібна медалі дісталася бердичівським стрибунам - Віктору Лонському та Юрію Крімаренко.