Компенсація на придбання житла

Компенсація на придбання житла
19 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято постанову за № 719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І—ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов».

Цим рішенням Уряду затверджено механізм надання цільової грошової компенсації сім'ям інвалідів війни та загиблих військовослужбовців з числа учасників антитерористичної операції за належне їм житло відповідно до Житлового кодексу. При цьому, передбачено право зазначених осіб отримувати грошову компенсацію за їх бажанням.

Таким чином сім'ї загиблих учасників АТО та інваліди війни з числа учасників АТО зможуть самостійно обрати найбільш прийнятне для них житло та придбати його за рахунок коштів грошової компенсації наданої Урядом.

Субвенція з державного бюджету на зазначені цілі у поточному році для області складає 43,9 млн грн. Рішенням сесії Житомирської обласної ради від 04.11.2016 дані кошти розподілені між районними та міськими бюджетами області.

З метою визначення права та розміру грошової компенсації на придбання житла вищезазначеною категорією населення, при райдержадміністраціях (міськвиконкомах) утворені та розпочали роботу відповідні комісії.

Система Orphus
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.