Як не впасти в ожеледицю

Як не впасти в ожеледицю
Як утримати рівновагу в ожеледицю
Перша порада найпростіша і найважливіша – не тримати руки в кишенях. Таким чином ви не тільки зможете втримати рівновагу, але і в разі падіння ви зможете підставити руки, щоб уникнути удару головою.
По можливості, варто вибирати максимально безпечні ділянки дороги, які чисті, або ж посипані піском. Важливо пам'ятати, що на лід потрібно ставити ногу повністю, а не частково. Тільки так можна утримати рівновагу.
А ось літнім людям варто і зовсім не виходити з дому, коли на вулиці ожеледь. Адже для них ожеледиця значно небезпечніша. Однак якщо це необхідно, то варто хоча б взяти з собою палицю з гумовим наконечником.

Що робити, щоб взуття не ковзало в ожеледицю
Для ожеледі варто вибрати правильне і комфортне взуття. Звичайно, про підбори варто забути. Найкращим вибором буде взуття на плоскій підошві, бажано з гуми, з протекторами, які не твердіють при низьких температурах.

Гумова профілактика
Це досить простий, але дієвий спосіб. Для цього варто звернутися в майстерню з проханням, щоб вам наклеїли на підошву спеціальну гумову накладку.

Медичний пластир
Мабуть, це найпростіший спосіб зробити так, щоб взуття не ковзало в ожеледь. Для цього всього лише потрібно наклеїти на ваше взуття медичний пластир. Однак така допомога короткочасна, адже через воду він швидко відпаде. Проте, також легко і виправити ситуацію, адже приклеїти новий можна в будь-яку хвилину.

Система Orphus
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.