Українські міста вже почали рахувати доходи від фанатів Євро-2012: у Львова вже більше $ 1 млн.

Українські міста вже почали рахувати доходи від фанатів Євро-2012: у Львова вже більше $ 1 млн.
За перші кілька днів футбольного чемпіонату Євро-2012 вболівальники та туристи витратили у Львові майже 9 мільйонів гривень, повідомила начальника управління туризму Львівської міськради Галина Гриник.

"За нашими підрахунками в середньому за останні три дні як українські, так і іноземні туристи залишили у Львові близько 9 мільйонів гривень. В середньому турист витрачає 110 євро на день. Ми розраховуємо, що за місяць наше місто отримає 30-40 мільйонів гривень", - повідомила вона.

Нагадаємо, у перші дні єврочемпіонату у Львові побувало 60 тис. туристів. Зокрема, приїхало 12-15 тис. німців і 6 тис. португальців. У фан-зоні за матчем спостерігали 30 тис. осіб.

"До нас завітали дуже багато туристів. Серед них багато вболівальників, які приїхали з різних регіонів України, нашої області, інших країн, щоб пліч-о-пліч святкувати це неймовірне дійство, якого ми чекали так багато років. Ми можемо сказати, що очікування виправдалися. Бо ті, хто прорахував і встановив оптимальну ціну, а також надав послуги високої якості, які відповідають європейським стандартам, отримав сатисфакцію, на яку розраховував. Можливо, до кінця чемпіонату в зв'язку з тим, що є хороші відгуки в пресі про наше місто, ця сума буде більшою, ніж очікувалося" - зазначила Гриник.

Як відомо, у понеділок, 11 червня Україна перемогла збірну Швеції з рахунком 2:1. Матч проходив у Києві.

Источник: ТСН

Система Orphus
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.