Влада Житомира не знає, куди йдуть доходи від роздільно зібранного сміття

Влада Житомира не знає, куди йдуть доходи від роздільно зібранного сміття
З контейнерів роздільного сміття, які зараз стоять у Житомирі та приймають пластикову тару, місто заробило тридцять тисяч гривень.

Про це «Першому» повідомив депутат міської ради Володимир Тичина, який займається вивозом пластикової тари.

«Ми вивозимо пластикову тару по 30 гривень за кубометр. Половину цих грошей ми віддаємо на ЖЕК, який перераховує їх у рахунок квартплати мешканців. Сума 30 тисяч гривень поки невелика, але це тільки початок. Чим більше кубометрів роздільного сміття ми будемо вивозити, тим більше зароблятиме ЖЕК», - каже депутат Тичина.

За його словами, зараз влада вимагає від нього прибрати контейнери з дворів Житомира. Щоб визначити перевізника, який буде вивозити роздільне сміття, потрібно провести конкурс та узгодити цей проект з Антимонопольним комітетом.

«Раніше мені дали дозвіл вивозити пляшки у 6 та 14 ЖЕКу. Поки люди звикали, ефекту не було. Зараз, коли жителі почали сортувати сміття, мене просять прибрати контейнери. Але до конкурсу я цього робити не буду», - наголосив Володимир Тичина.

Начальник житлового господарства Житомирської міської ради Світлана Півоварова каже, що всі контейнери по збору пластику встановлені незаконно.

«Через тиждень буде продовжено конкурс, на якому визначаться перевізники для вивозу пластикової тари. Рішенням сесії було виділено гроші на встановлення таких контейнерів по всьому місту», - запевняють у міській раді.

Збір роздільного сміття дасть змогу зменшити навантаження на сміттєзвалище та дозволить економити житомирянам на квартплаті, якщо люди свідомо розділятимуть сміття.

«Куди зараз ідуть гроші від пластику, який сортують житомиряни, потрібно питати у Тичини», - сказала Півоварова.

Источник: Перший

Система Orphus
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.