Британські експерти назвали найкращі міста світу для купівлі нерухомості

Британські експерти назвали найкращі міста світу для купівлі нерухомості
Британська консалтингова компанія Savills опублікувала рейтинг кращих міст світу для покупки житлової нерухомості, складений на основі показників так званого World Class Index.

Рейтинг Індексу для 10 найбільших світових міст

Гонконг - 207 балів
Лондон - 127 балів
Токіо - 112 балів
Сінгапур - 110 балів
Париж - 110 балів
Шанхай - 79 балів
Нью-Йорк - 69 балів
Сідней - 67 балів
Москва - 62 бали
Бомбей - 57 балів

З грудня 2005 року, незважаючи на світову економічну кризу, середнє значення індексу підвищилося на 77%, включаючи 6%-ве зростання у першому півріччі 2011 року.

При цьому економіки "старого світу", до яких відносяться економіки Токіо, Лондона, Парижа, Сіднея і Нью-Йорка, показали 32%-ве зростання з 2005 року, тоді як зростання економік, що розвиваються Шанхая, Сінгапуру, Гонконгу, Москви і Мумбаї склав 123 % за аналогічний період.

Проте, що стосується безпосередньо ринку нерухомості, то в старому світі більше космополітичних міст справи йдуть значно краще, ніж у тих, які обмежують іноземних покупців.

За даними Savills, у рейтингу лідерів світового ринку нерухомості сталася велика перестановка.

Гонконг залишається найдорожчим містом - в даний час ціни на нерухомість у Гонконгу на 107% вище середнього показника 10 інших лідируючих міст, і навіть на 63% вище, ніж у Лондоні, який займає друге місце в цьому рейтингу.

Далі за вартістю нерухомості слідують Токіо, Сінгапур і Париж. У Сінгапурі за останні п'ять з половиною років ціни на нерухомість підвищилися на 123%, що дозволило йому переміститися з 7 на 4 місце.

Останнє місце в рейтингу займає Мумбаї, будучи найменш дорогим містом - вартість нерухомості в Мумбаї на 43% менше, ніж середнє значення інших міст. Тим не менше, ціни на нерухомість в Мумбаї підвищилися на 154% з 2005 року, причому за темпами зростання цін на нерухомість за цей період він незначно випереджає Шанхай зі 143%.

У порівнянні з божевільними темпами зростання цін на нерухомість в Мумбаї, Сінгапурі та Шанхаї, ціни на нерухомість в Нью-Йорку підвищилися всього лише на 7%, і тепер він нарівні з Сіднеєм пропонує кращі ціни на нерухомість в «старому світі».

Дослідження також торкнулося і вартості оренди закордонної нерухомості. Перше і останнє місця зайняли Лондон і Мумбаї відповідно. До п'ятірки найдорожчих міст з оренди нерухомості крім Лондона, увійшли Париж, Гонконг, Токіо і Сінгапур, де спостерігається підвищений внутрішній попит.

Різниця в темпах зростання орендної плати в «старому» і «новому» несуттєва, втім, як і прибутковість від оренди нерухомості. Так, в «новому світі» середня прибутковість від оренди житлової нерухомості становить 3,6%, а в «старому світі» - 5,1%.

Система Orphus
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.