Які головні завдання з децентралізації?

Які головні завдання з децентралізації?
Реформа децентралізації – одна з головних в операційному Плані пріоритетних кроків Уряду на 2017 рік та у середньостроковому плані дій до 2020 року. Важливо, що вперше прийнято середньострокову маршрутну карту, що дає можливість громадам спланувати і бюджети, і свій розвиток не на рік, на перспективу, й чітко рухатись за цим планом.

Вже зафіксували конкретні кроки, які мають здійснити протягом 2017 року. Головний блок питань – секторальна децентралізація, у якому прописані кроки, які мають здійснити спільно з профільними міністерствами. Зокрема, розробити типові моделі єдиного освітнього, культурного, фізкультурно‑спортивного та соціального простору у громадах. Далі – формування госпітальних округів, оптимізація мережі малокомплектних шкіл та формування опорних шкіл, подальша розбудова ЦНАПів та передача повноважень щодо надання послуг з державної реєстрації актів цивільного стану до ОТГ. Продовження передачі на місця повноважень ДАБІ.

Важливе питання – підвищення якості проектного менеджменту в ОТГ, що безпосередньо пов’язано з розробкою та реалізацією інфраструктурних проектів, а також підсилення кооперації можливостей ОТГ у вирішенні спільних питань. Крім того, ще стоїть завдання по створенню ефективної системи планування регіонального розвитку через встановлення відповідних критеріїв та вимог до проектів.

З поліпшенням якості підготовки та відбору регіональних проектів, що фінансуються за рахунок ДФРР, сконцентруютьсябюджетні та місцеві ресурси на пріоритетних напрямках. Це поліпшення якості послуг, створення нових робочих місць, підвищення конкурентоспроможності регіонів.

Система Orphus
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.