Поліуретанові підлоги всі переваги та недоліки

Поліуретанові підлоги всі переваги та недоліки
Робоча маса наноситься на бетонну, цементну, керамічну, або будь-яку іншу тверду горизонтальну підлогу. Ідеальна щільність зчеплення з підлогою, плинність, здатність покрити всі дефекти — всі ці важливі характеристики залежать від складу полімерної маси, за якість якої відповідає фірма-виготовлювач.

ТЕХНОЛОГІЯ МОНТАЖУ ПОЛІМЕРНИХ НАЛИВНИХ ПІДЛОГ

Покриття на полімерній основі укладається за технологією інших багатокомпонентних покриттів наливного типу: перед роботою змішується поліуретанова смола із затверджувачем (два компоненти). Далі необхідно слідувати рекомендаціям розробників, зазначених у супровідній документації до продукту. Специфіка зчеплення і затвердіння поліуретанових підлог може відрізнятися від складів інших виробників.

Загальний принцип розподілу робочої маси по поверхні такий: вона вирівнюється під вагою своєї ваги і впливом спеціального інструменту монтажника. Тому готовий робочий розчин не повинен бути занадто густим або рідким, інакше дефектів не уникнути. В ідеалі робоча маса за своєю структурою схожа на олійну фарбу.

ТЕХНІЧНІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ

Існує кілька ефективних варіантів поліуретанових наливних підлог, які демонструють:

-пластичність — робоча полімерна маса рівномірно розподіляється по основі;
-проникаючу здатність — виключаються дефекти підлоги (штукатурки, бетону, асфальту, кераміки);
-механічну міцність — зносостійке покриття, довговічне, з високим ударним опором;
-гладку текстуру — якісне поліуретанове покриття для підлоги повинно ефектно блищати;
-відмінну адгезію — надійне зчеплення поліуретану з робочою поверхнею;
-простий монтаж — дотримуючись цих рекомендацій, можна легко і швидко досягнути ідеального результату.
Робоча маса, поки не затвердіє, володіє специфічним запахом, і цей недолік властивий полімерним смолам. При роботі з такими речовинами необхідно дотримуватися правил захисту: користуватися спецодягом, окулярами, не допускати попадання маси на шкіру рук.

ВИБІР ПОЛІУРЕТАНОВОГО ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГИ

Така продукція успішно застосовується в тих приміщеннях, де потрібна не тільки міцність, довговічність, але і естетичний, акустичний комфорт.
Для влаштування безшовного підлогового покриття в приміщеннях промислових або цивільних об’єктів рекомендується застосовувати «Еластекс»-601П або більш простий і економічний варіант — епоксидні наливні підлоги «Еластекс»-601Е.
Для створення еластично-пружних пористих покриттів на закритих спортивних комплексах та ігрових майданчиках кращим рішенням буде «Еластекс»-601ЕП.

Система Orphus
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.