Євро-2012 принесло Україні збитки через погану рекламу

Євро-2012 принесло Україні збитки через погану рекламу
У Києві порожніють євро-кемпінги, а інвестори хапаються за голову.

Для одних Євро-2012 - це свято футболу, а для інших - суцільні збитки. Українські бізнесмени бідкаються: вони не лише не отримали очікуваного прибутку, а й у серйозному мінусі, йдеться в сюжеті ТСН.

Так, у євро-кемпінгу, що розташувався аж за півсотні кілометрів від центру Києва і, відповідно, від стадіону, зайнято лише п'ять наметів.

Заманити клієнтів не допоміг навіть облаштований звіринець. Лисенята, єноти, лосі, косуля і поні тільки з'їдають бюджет.

Інвестор вклав у проект 300 тисяч євро, збирався їх повернути й отримати прибутки вже після Євро-2012. Планував приймати по 3 тисячі вболівальників за добу. Але десь закралася помилка. На 19 гектарах розмістились 20 уболівальників.

Тим часом Держприкордонна служба рапортує про рекорди. "За минулу добу державний кордон перетнуло: 330 тисяч осіб і 65 тисяч транспортних засобів. Фактично це найбільший показник за всю історію України", - повідомив помічник голови Держприкордонслужби Сергій Остахов.

Читайте: Шведи на параді у столиці кричали, що Київ - це їх місто

Загалом, з початку євроматчів державний кордон України перетнуло 4 млн осіб, що на 11% більше ніж в аналогічний період минулого року.

Консалтингові компанії вважають, що причина збитків від євро полягають у відсутності бізнес-плану розвитку інфраструктури і якісної реклами України.

"Ми не сформували свій український національний туристичний продукт. Для того, щоб його пропагувати на зовнішньому ринку, ми повинні були його сформувати і потім на всіх виставках і всіх джерелах інформаційних його продати", - пояснила заступник голови консалтингової компанії Тетяна Тимошенко.

За підрахунками експертів, Україна інвестувала в Євро-2012 близько 14 мільярдів, із них дві третини не окупляться відразу. Втім, аналітики заспокоюють: це інвестиції в майбутнє.

Источник: ТСН

Система Orphus
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.