Рижук обіцяє будівництво стадіону і 2-х басейнів у Житомирі наступного року

Рижук обіцяє будівництво стадіону і 2-х басейнів у Житомирі наступного року
На святі з нагоди Дня фізичної культури і спорту, який пройшов 7 вересня в Житомирському телецентрі, губернатор Сергій Рижук повідомив, що центральний стадіон буде повністю реконструйований.

Також Рижук розповів, що в Житомирі розпочнеться будівництво двох нових басейнів і сучасного будинку спорту, а Центральний стадіон у наступному році і зовсім відбудують заново.

- Я вже маю можливість і право, і відповідальність сказати вам, що в наступному році ми отримаємо державну субвенцію і негайно беремося за реконструкцію, а, по суті, будівництво нового, на тому місці, Центрального стадіону в нашому обласному центрі,-похвалився Рижук .

Начальник головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Раїса Гула «по-секрету» розповіла всім, що житомирський стадіон включений в держпрограмму з реконструкції спортивних об'єктів і перші гроші «вже пішли».

- Навіть на стадіон, який ніколи не фінансувався, вже перші кошти пішли, і сьогодні я хочу просто, по-секрету, вам сказати, що наш стадіон Центральний включений у державну програму. Це для нас великий успіх», - розповіла спортсменам Раїса Гула.

Источник: Житомир.інфо

Система Orphus
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.